Уточнить цену:


Технічні характеристики

Напруга живлення приводу  3 х 380 В, 50 Гц
Мотор-редуктор ТСН 102.02
Потужність установки 10,7 кВт
Частота обертання лопаток 38 об/хв

 Продуктивність

обсяг готового замісу 300-350 л.
час перемішування 2 хв.
продуктивність 8-10 м.куб/год

Опис:

Під час будівельних робіт використовуються різні суміші, в тому числі й бетон. Для змішування компонентів застосовуються спеціальні пристрої – бетонозмішувачі. Їх застосування полегшує процес приготування в кілька разів. Компанія «ВАСТ-СЕРВІС+» пропонує придбати Бункер Інертного – Бетонозмішувач БС-350, який можна застосовувати як на промислових, так і на приватних об’єктах. Ми спеціалізуємося на реалізації та модернізації пристроїв вібропресування. Ціна обладнання залежить від його потужності та технічних показників.

Особливості та переваги пристрою

Дана модель укомплектована спеціальним бункером для зберігання інертних матеріалів. Він призначений для приймання та тимчасового накопичення, а також підігріву інертних ресурсів. Виконує порційну подачу компонентів в механізм для дозування. БЗ-350 – це багатофункціональний помічник для кожного будівельника, який спрощує процес замісу та заощаджує час. Агрегат дуже добре перемішує всі складові, не залишає грудочок та зберігає якість розчину. Габарити конструкції дозволяють помістити її в будь-яке приміщення. Головною частиною пристрою є барабан, всередині якого закріплені спеціальні лопаті, що запобігають скочуванню матеріалу на стінах. Коли бетонозмішувач обертається навколо осі, всередині барабана утворюється поле тяжіння, завдяки чому суміш швидко спадає зі стінок.

Модель володіє такими перевагами:

  • легка та надійна установка;
  • легкість перенесення та транспортування;
  • невеликі розміри;
  • простота у використанні;
  • швидке розвантаження;
  • низький ступінь енергонапруги.

Висока міцність машини гарантує її тривалий термін служби, навіть при безперервній роботі. Агрегат відрізняється простотою в експлуатації та технічному обслуговуванні. Його потужність становить 1,1 кВт, завдяки чому він є потрібний для експлуатації великими будівельними організаціями. При інтенсивній роботі бетонозмішувачі здатні приготувати до 10-ти кубометрів розчину за одну зміну. Компактність пристрою дозволяє транспортувати його в будь-яке приміщення. Міцний та надійний гравітаційний БЗ-350 – це ідеальний вибір для будь-якого будмайданчика, який потребує надійної та міцної машини. Дана модель оптимально підходить для експлуатації в бригаді із шести працівників.

Змішувач є незамінним інструментом для виконання будівельних робіт. Подібний агрегат досить зручний та простий у використанні, оскільки все що від вас потрібно – засипати необхідні компоненти в барабан. Ми пропонуємо найкращі бетономішалки вітчизняного виробництва, які зарекомендували себе як надійні, міцні та високопродуктивні агрегати професійного рівня.

Чому варто купувати у нас?

Наша компанія виготовляє надійні агрегати різної потужності та комплектуючі до них. При виробництві застосовуються лише високоякісні матеріали, які пройшли ретельний контроль якості. Гнучка цінова політика дає можливість нашим покупцям придбати будь-який пристрій за вигідною ціною. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати не лише на якісний та продуктивний бетонозмішувач, але й на консультаційну допомогу щодо його монтажу та експлуатації. Наша продукція не поступається, а в деяких випадках навіть перевершує закордонні аналоги. Кожен пристрій швидко збирається та розбирається. Розбірні конструкції застосовуються в місцях, де звичайні вузли не здатні впоратися. На сьогодні ми здійснюємо випуск бетономішалок різного об’єму та потужності. Також ми надаємо якісне гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Наша організація займає перші позиції на ринку виробництва обладнання будівельних матеріалів.

Від своїх конкурентів ми відрізняємося такими перевагами:

  • професійне обслуговування. Ми здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування будь-якого агрегату;
  • доступні ціни від українського виробника;
  • якісний та зручний сервіс;
  • професійна допомога фахівців при виборі необхідної моделі.

Навіть при щоденному використанні наших пристроїв, вони прослужать вам не один рік. Ми впевнені в якості запропонованого товару, тому надаємо гарантію терміном на 12 місяців. У нас кожен має можливість придбати будь-яку модель бетонозмішувача з доставкою по всій території України. Оплата може здійснюватися будь-яким зручним для клієнта способом. Співробітництво з надійними поштовими службами дозволяє нашим замовникам отримувати бажану продукцію в максимально короткий термін. Для постійних клієнтів ми пропонуємо вигідні знижки та різноманітні акції. Для отримання детальної інформації зв’яжіться з нашими менеджерами через телефони, вказані на сайті.

Відгуки:

Інші вироби

БЗУ-20М

Купить бетоносместитель БС-400МБ
Купить бетоносместитель БС-400МБ