Уточнить цену:Бетонозмішувач БЗ-350 примусового типу змішування з фіксованими днищевими лопатками й вертикальним валом.

Сфера застосування — приготування жорстких та пластичних бетонів, а також інших будівельних розчинів для кам’яної кладки, штукатурних робіт, виготовлення будівельних виробів та тротуарної плитки.

Технічні характеристики

Напруга живлення двигуна  3 х 380 В, 50 Гц
Мотор-редуктор ТСН 102.02
Потужність мотора-редуктора 5,5 кВт
Частота обертання лопаток 38 об/хв

 Продуктивність

обсяг готового замішування 300-350 л.
час перемішування 2-3 хв.
продуктивність 4-6 м.куб/год

Опис:

Бетонозмішувачі є обов’язковою частиною при будівництві будь-яких об’єктів та доброустрою різних територій. Купити бетонозмішувач БС-350 в Україні за вигідною ціною ви можете звернувшись до компанії «ВАСТ-СЕРВІС+». Одне з головних напрямків нашої діяльності є розробка, виробництво будівельного обладнання та комплектуючих частин до нього. В нашому розпорядженні власний верстатний парк і висококваліфіковані працівники, завдяки яким виконується більша частина робіт по виробництву та ремонту будівельного устаткування. Продукція виробництва нашої компанії за якістю не поступається провідним світовим аналогам.

Призначення та технічні характеристики агрегату

Модель комплектується двигуном гравітаційного типу, потужність якого сягає 1100 Вт. Невелика вага та простота у використанні ідеально підходить для будівельних робіт. Комбінований ремінне-зубчастий привід дозволяє двигуну обертати бочку, звівши тим самим кількість зношених запчастин до мінімуму. Гравітаційні пристрої мають низький рівень шуму – 76 Дб. Конструктивно висока посадка бункера змішувача дозволяє висипати готову суміш в місткості різного типу. При фарбуванні установка покривається антикорозійною речовиною.

БЗ-350 має такі технічні характеристики:

 • тип – бетонозмішувач;
 • постачання – в зібраному вигляді;
 • потужність – 1100 Вт;
 • споживання – 380 В;
 • повна місткість – 350 л;
 • вихід готового продукту – 260 л;
 • вага – 240 кг;
 • привід барабана – планетарний 3 МП-42;
 • клас ізоляції – ір 23.

Дана модель призначена для приготування високоякісних бетонних сумішей та будівельних розчинів. Область застосування – індивідуальне дачне будівництво, ремонт будівель, гаражів та будинків. Висока потужність двигуна дозволяє готувати суміш за рекордно малий проміжок часу. Завдяки тому, що пристрій виготовлений із міцних деталей та має металеву конструкцію, він здатен служити досить довгий термін. Основний елемент пристрою – змішувальний барабан, який обертається коштом електродвигуна. За способом приготування цементу БЗ-350 є гравітаційним.

Принцип дії полягає в передачі крутного моменту від електродвигуна до бетонозмішувального барабана, всередині якого лопаті перемішують завантажену суміш.

Обладнання складається з таких елементів:

 • мотор-редуктор;
 • штурвал з механізмом перекидання;
 • змішувальний барабан з лопатями;
 • станини;
 • фіксатор механізму перекидання.

Всі компоненти суміші досить швидко переміщуються до однорідного стану. Лопаті одночасно обертаються навколо своєї осі та вертикального валу, завдяки чому мають змогу перемішувати компоненти виключаючи мертві зони. Завдяки спеціальним скребкам суміш очищується зі стінок та змішується до однорідної маси. Час приготування в середньому складає 3-5 хвилин, все залежить від складових компонентів. Змішувальні лопаті виготовлені зі спеціальної надміцної гуми, що гарантує їх довговічність та ідеальне перемішування.

Переваги співпраці з нами

Наша компанія вже на протязі шести років займається проектуванням та виготовленням будівельного обладнання. За весь час своєї діяльності ми встигли завоювати довіру багатьох замовників, що дозволило нам розширити свою клієнтську базу. Завдяки наявності потужної виробничої інфраструктури, ми випускаємо обладнання оптовими партіями та серіями. Успіх нашої організації обумовлений відмінною якістю продукції, гнучкою ціновою політикою та широким товарним асортиментом.

Наша продукція відповідає всім стандартам якості, що діють і прийняті в провідних та розвинених країнах світу. Динамічний розвиток нашої організації обумовлений попитом, який постійно зростає на нові продукти. Ми завжди пропонуємо інноваційні рішення для громадського, інженерного, комерційного та промислового будівництва. Наше будівельне обладнання гарантовано забезпечить своєчасне та економне проведення будівельних робіт.

Фахівці постійно працюють над вдосконаленням технологічної бази. Ми постійно проводимо контроль сировини та матеріалів з метою досягнення найвищої якості продукції. Кожен виріб власного виробництва проходить контроль якості готового продукту. Зробивши покупку у нас, ви завжди можете бути впевнені в її надійності та безумовній якості. На сьогодні нашим будівельним обладнанням користуються дуже багато задоволених клієнтів, і ви можете стати одним з них. Для цього необхідно оформити замовлення на сайті або зв’яжіться з нашими менеджерами телефоном.

Відгуки:

1 reply
 1. Алекс
  Алекс says:

  Заказывал у вас оборудование для своего предприятия и остался очень доволен.

Comments are closed.

Інші вироби

БЗУ-20М

Купить бетоносместитель БС-400МБ
Купить бетоносместитель БС-400МБ