Уточнить цену:Бетонозмішувач БЗ-150 примусового типу змішування з фіксованими днищевими лопатками та вертикальним валом.

Сфера застосування — приготування жорстких та пластичних бетонів, а також інших будівельних розчинів для кам’яної кладки, штукатурних робіт, виготовлення будівельних виробів та тротуарної плитки.

Технічні характеристики

Напруга живлення двигуна 3 х 380 В, 50 Гц
Мотор-редуктор 4 МП 50
Потужність мотора-редуктора 4 кВт
Частота обертання лопаток 36 об/хв

Продуктивність

обсяг готового замішування 150-200 л.
час перемішування 3 хв.
продуктивність 2 м.куб/год

Опис:

Бетонозмішувачі широко застосовуються на будівництві. Це спеціалізована техніка, призначена для замішування цементних розчинів. Компанія «ВАСТ-СЕРВІС+» пропонує купити бетномішалку на вигідних умовах. В асортименті представлений широкий вибір агрегатів, призначених для різних видів робіт.

Різновиди бетонозмішувачів

Змішувачі різняться за типом та режимом роботи, способом монтажу та розміром чаші для перемішування.

За розміром чаші виділяють:

  • гравітаційні. Перемішування компонентів проводиться коштом обертання барабану, всередині якого розміщені лопаті, які запобігають прилипанню суміші до стінок.
  • агрегати з примусовим змішуванням. Перемішування здійснюється коштом механічних лопатей, а барабан залишається в нерухомому стані. Вважається, що такі апарати виготовляють більш однорідну суміш, але для приготування міцного бетону краще зарекомендували себе гравітаційні пристрої.

За режимом роботи виділяють циклічні та непереривні бетономішалки. Циклічні пристрої за один цикл готують певну кількість суміші. Обладнання, що працює безперервно функціонує без зупинки та періодично подає по конвеєру необхідний об’єм компонентів. Варто запам’ятати, що робочу місткість необхідно заповнювати лише на дві треті від всього обсягу, лише таким чином всі складові якісно перемішуються.

За способом монтажу розрізняють:

  • стаціонарні. Використовуються для приготування великих обсягів бетонних сумішей;
  • мобільні. Ідеальний варіант для робіт на віддалених об’єктах, коли виникає необхідність часто переміщати установку в межах будівельного об’єкта.

Вартість бетонозмішувачів залежить від їх технічних характеристик та від об’єму розчину на виході. Перед придбанням агрегату треба раціонально оцінити масштаби будівництва. Ми дотримуємось стратегії низьких цін та з розумінням ставимося до цінової політики споживача, що значно виділяє нас серед інших компанії. Більшість наших клієнтів вже змогли оцінити гармонійне поєднання доступних цін та найвищої якості асортименту.

Найкраще обладнання від компанії «ВАСТ-СЕРВІС+»

Зручні та надійні бетонозмішувачі гарантовано стануть вашим хорошим помічником на дачі або в приватному будинку. Наша організація рада запропонувати вам продукцію високої якості за доступними цінами. Ми пропонуємо професійне обладнання та інструменти, надійні в роботі та зручні в використанні. В асортименті представлені агрегати обсягом від 70 до 300 л виробництва. Перед замовленням товару зверніть увагу на його характеристики. Для того, щоб полегшити процес вибору, кожна модель має детальний опис та інформацію про конструктивні особливості й технічні характеристики.

Наша продукція відрізняється високою якістю, простотою та працездатністю, що дозволяє використовувати її в найжорстокіших умовах будівельного майданчика. Гарантія поширюється на будь-які умови роботи. Довгий час ми намагаємося тримати низькі ціни при досить широкому асортименті моделей. Реалізуємо бетонозмішувачі, які відрізняються гарним запасом працездатності та потужності редукторів, що дозволяє використовувати їх десятки років.

Чому варто обирати нас?

Головний принцип нашої роботи – турбота про клієнта та задоволення його потреб. Придбавши товар у нас, ви можете розраховувати не тільки на супровід покупки, але й на всебічну підтримку після завершення угоди. Ми відповідаємо за кожну реалізовану одиницю товару. У разі виникнення будь-яких питань, ми завжди готові вас проконсультувати та допомогти в вирішенні складнощів. В асортименті представлена якісна продукція, додаткові комплектуючі, запчастини та інше. Більшість товару ми тестуємо самі, адже прагнемо надавати клієнтам максимально компетентну консультацію. Кожен товар перед відрядженням проходить ретельну перевірку, тому в якості продукції ви можете не сумніватися.

Зручний інтерфейс сайту дозволяє легко та з точністю здійснювати пошук всієї товарної групи: від дрібних запчастин до великих агрегатів, які здатні вирішувати серйозні задачі. Замовити наше обладнання ви можете прямо на сайті або, зателефонувавши нам через телефон. Компетентні менеджери в будь-який момент готові надати консультацію та допомогти з вибором необхідного товару. Доставка замовлень здійснюється в будь-який регіон України в максимально короткий термін. Ми цінуємо думку наших клієнтів, тому з радістю вислухаємо будь-які зауваження та побажання. Щодня ми працюємо над покращенням якості сервісу з метою максимального задовольняння ваших запитів. З нами ви будете забезпечені найкращими товарами на довгі роки!

 

Відгуки:

Інші вироби

БЗУ-20М

Купить бетоносместитель БС-400МБ
Купить бетоносместитель БС-400МБ