В даний час прийнято вважати що поребрик – це будівельний елемент, обов’язковий для мощення тротуару або дороги, як у функціональному, так і в естетичному плані. Краї доріг, не обмежені поребриком, руйнуються значно швидше. Вода, стікаючи під дорожнє покриття, швидко розмиває його основу, а це псує все дорожнє покриття. Ну і, звичайно, приємніше ходити по акуратному обрамленому тротуару, ніж по доріжці з розмитими краями і плиткою, що роз’їжджається.

Поребрик необхідний, щоб відокремити дорогу від газону, позначити велосипедну доріжку або змінити рівень тротуару щодо зеленої зони. Також він служить упором для дорожнього покриття, а при оформленні клумб не дає можливості рослинам руйнувати дорожнє покриття

Уточнить цену:


Технічні характеристики «поребрика/садового бордюра»

Розмір 500х200

товщина:    60 мм
вага 14 кг/шт
кількість на транспортувальному піддоні        114 шт
колір сірий 24 грн
коричневий 30 грн
червоний 30 грн
водопоглинання не більше 6 %
гарантія       10 років

Розмір 500х170

товщина:     40 мм
вага    7,5 кг/шт
кількість на транспортувальному піддоні       160 шт
колір червоний 22 грн
коричневий 20 грн
сірий 16 грн
водопоглинання не більше 6 %
гарантія        10 років

Виробництво роздрібної продукції з бетону набуває популярності у нашій країні. Все частіше споживач переймається питанням придбання високоякісної бруківки, бордюру, будівельних блоків, систем водовідливу тощо. Якщо ви й досі не знаєте, де купити бордюр тротуарний (поребрик) в Україні, то радимо вам звернутися до провідної вітчизняної компанії «ВАСТ-СЕРВІС+». Ми пропонуємо своїм клієнтам прийнятні ціни та можливість зробити індивідуальне замовлення партії будь-якого номіналу. Гарантуємо оперативну доставку та довготривалий строк експлуатації товару.

Дещо про наш завод

Фірма заснована в 2011 році як підприємство, що виготовляє надсучасне обладнання для створення малих архітектурних форм методом вібропресування. Наші виробничі потужності стрімко розвивалися, а команда професіоналів швидко вдосконалювала свої вміння й навички. Тож було прийнято рішення з 2015 року зайнятися розробкою та випуском тротуарної плитки та іншої продукції з бетонної суміші.

Ми виготовляємо партії товару виключно на власному технічному оснащенні, використовуємо високоякісну сировину, європейські методики та технології, тому надаємо довготривалі гарантії. В асортименті електронного магазину представлені:

 • бруківка «Старе місто» та «Цеглинка»;
 • бордюр садовий;
 • поребрик;
 • водовідливи;
 • шлакоблоки;
 • стінові та простінкові блоки тощо.

Ціни на продукт найнижчі в Україні. Придбати партію можна за попередньою домовленістю. Усі подробиці обговорюються індивідуально в телефонному режимі або під час особистої зустрічі. Якість сервісу обслуговування гарантуємо!

Використання тротуарного бордюру

Без такого важливого елементу мощення не обійдеться жодне будівництво дорожнього покриття. Стане він у нагоді під час упорядковування дворів, автомобільних стоянок, дитячих майданчиків, пішохідних доріжок тощо.

Популярність поребрика обумовлюється кількома причинами. Він:

 • має універсальну прямокутну форму й оптимальні розміри;
 • може бути виконаний в будь-якому кольорі;
 • має високий ступінь міцності;
 • довговічний;
 • легкий в укладці;
 • просто демонтується;
 • може витримувати різкі перепади середньодобових і сезонних температур;
 • стійкий до агресивного середовища;
 • витримує великі механічні навантаження.

Саме тому у великих містах та малих містечках можна побачити бордюр, який відокремлює проїжджу частину дороги від пішохідної, а також слугує розмежуванням газонів і доріжок. Він виглядає естетично привабливо, а також часто виступає як елемент декору під час оформлення садових та паркових ансамблів.

Є й практична функція у використанні поребрика. Він забезпечує міцність плиткового або іншого дорожнього покриття, що обумовлює його довгострокове використання, служить упором для плиткового полотна й тротуарної плитки.

Широкий асортимент виробів від української фірми «ВАСТ-СЕРВІС+»

В нашому електронному каталозі ви можете замовити в режимі «онлайн» поребрик розміром 500*200 та 500*170 у різних кольорових виконаннях: сірий, коричневий, червоний. Товщина виробу 40 та 60 мм. Ступінь водопоглинання у межах 6%. Це оптимальний показник, який забезпечує довготривалу експлуатацію навіть в екстремальних умовах.

Ми надаємо гарантію на весь товар строком до 10 років. Ціни різняться й залежать від багатьох показників, тому радимо звернутися за отриманням детальної інформації до наших компетентних менеджерів. Телефони для довідок вказані на сайті. Наші співробітники завжди готові відповісти на будь-які запитання та надати кваліфіковану консультацію абсолютно безкоштовно.

Додаткова інформація

Ми запрошуємо усіх охочих завітати на наше виробництво в місті Миколаїв. Там ви зможете на власні очі побачити високотехнологічний процес створення виробів, впевнитися у професіоналізмі нашої команди, а також оцінити якість товару та його відповідність загальноприйнятим нормам. На місці можна одразу зробити замовлення, здійснити розрахунок, оформити усі необхідні документи. Контакти та графік роботи вказані у відповідному розділі сайту.

Дзвоніть нам або пишіть на електронну поштову скриньку. Ми завжди на зв’язку й готові до продуктивного спілкування. Є можливість організувати ділову розмову по Skype чи Viber. Співпрацюємо з усіма містами України, а також іншими країнами СНД. Доставка коштує недорого та здійснюється без затримок.

Пропонуємо довготривале взаємовигідне партнерство для представників малого та середнього бізнесу. Діє накопичувальна система знижок та спеціальна бонусна програма для постійних клієнтів.

Відгуки:

17 replies
1 4 5 6

Leave a Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Інші вироби

Тротуарная плитка Кирпичик_6
Купить тротуарную плитку Старый город оптом и в розницу
Тротуарный бордюр_1