Уточнить цену:Технічні характеристики блоку будівельного

Розмір 390х190х190

товщина:    190 мм
вага 18,5 кг/шт
колькість на транспортувальному піддоні        90 шт
цвет Сірий 16 грн.
Коричневий 24 грн
Червоний 24 грн
водопоглинання  не більше 6 %
гарантія       10 років.

Розмір 390х120х190

товщина:     120 мм
вага    15 кг/шт
кількість на транспортувальному піддоні       100 шт
колір Червоний 14 грн
Коричневий 22 грн
Сірий 22 грн
водопоглинання  не більше 6 %
гарантія        10 років.

Популярна в Україні фірма «ВАСТ-СЕРВІС+», що вже багато років займається виробництвом на замовлення обладнання для вібропресування, з недавнього часу реалізує на ринку також партії дрібно штучної бетонної продукції, виготовленої за надсучасними європейськими стандартами на власному технічному оснащенні.

Подробиці можна дізнатися, зателефонувавши за одним із контактних телефонних номерів.

Великий асортимент бетонної продукції

Компанія «ВАСТ-СЕРВІС+» пропонує придбати:

 • класичну тротуарну плитку «Цеглинка»;
 • оригінальну бруківку «Старе місто» у будь-якому кольоровому виконанні;
 • канали для водовідведення;
 • садовий бордюр (поребрик);
 • дорожній бордюр;
 • шлакоблок та інше.

Ціни різняться в залежності від строків виконання, розміру партії, індивідуальних побажань клієнта та багатьох інших факторів. За більш детальною інформацією радимо звертатися до наших компетентних менеджерів.

Наш працівник з радістю відповість на будь-які запитання, надасть актуальний прайс, а за необхідності, допоможе оформити покупку належним чином.

Опис і технічні характеристики товару

Стінові блоки – це дуже популярний в Україні будівельний матеріал. Він використовується під час зведення багатоповерхових конструкцій та житлових будинків. Саме тому до продукту висуваються суворі вимоги. Він має бути міцним, довговічним, за можливості, шумоізолюючим, легким у використанні.

Вироби від нашої торгової марки мають високу якість, вони виготовлені із найкращих матеріалів, що не загрожують здоров’ю людини та не чинять негативного впливу на навколишнє середовище. Вироби відносно легкі (15 або 18,5 кг/шт), просто монтуються, піддатливі, можуть приймати будь-яку форму. Тріщини під час вирізання не утворюються.

Основний склад вихідного матеріалу можуть становити: бетон, цемент, гіпс, глина тощо. Ми використовуємо у власному виробництві виключно високоякісну будівельну сировину, у якій відсутні домішки піску, ракушняку та подібних сторонніх вкраплень.

Ви маєте змогу зробити індивідуальне замовлення, або ж обрати щось з тих варіантів, що існують. Актуальні розміри будівельного блоку шукайте на сайті. Є різні кольори: сірий, коричневий, червоний. Ступінь водопоглинання продукту становить не більше 6%. Надаємо довготривалі гарантії – строком на 10 років з можливістю замінити пошкоджений чи неякісний товар.

Про нашу фірму

Обираючи співпрацю з провідним українським заводом «ВАСТ-СЕРВІС+», ви можете розраховувати на:

 • високоякісне обслуговування;
 • професійний підхід до будь-якого завдання;
 • прийнятну цінову політику;
 • професійні консультації та повну інформаційну підтримку;
 • швидку, злагоджену командну роботу;
 • широкий спектр послуг;
 • офіційний договір;
 • оперативну доставку навіть у віддалені регіони країни;
 • можливість замовити укладку покриття;
 • якісний гарантійний сервіс тощо.

У нас можна придбати усі види вібропресів та інше обладнання, займаємося встановленням окремих вузлів та механізмів, ремонтом техніки, заміною запасних частин. Можемо підібрати оптимальний гран склад для вашого виробничого цеху. Проводимо навчання робочого персоналу.

Пропонуємо завітати до нашого робочого цеху, що розташований у місті Миколаїв, аби на власні очі побачити процес виготовлення бетонних виробів та впевнитися у професіоналізмі команди заводу «Vastservis».

Зв’яжіться із менеджером просто зараз

Здійснити покупку можна просто в нашому онлайн-каталозі. Для цього на сторінці кожного товару розміщена форма зворотного зв’язку, у яку слід вписати свої контактні дані та детальні характеристики замовлення. Якщо із цим виникнуть проблеми, радимо зв’язатися з компетентним адміністратором, щоб обговорити деталі.

Ви також можете скористатися зручною послугою безкоштовного дзвінка на ваш мобільний номер телефону. Є можливість написати електронного листа у будь-який зручний час. Відповідь нашого працівника не змусить вас довго очікувати.

Інші вироби