Уточнить цену:


Продуктивність (м3 / год): 10;

Максі. час циклу (сек): 400;

Розмір (м) Д * Ш * В: 10 * 8 * 14;

Сумарна потужність (кВт): 29;

Модель Бетономішалки: БСМ-500;

Харчування сировину: шибер – дозатор.

Купить Бетонозмішувач БСУ-10

Основне завдання БСУ-10 – забезпечувати завод по виготовленню мелкоштучной бетонної продукції цементно-розчинними матеріалами. Згідно заданих параметрах, завдяки повністю автоматизованій комп’ютерній системі, вмонтованої в пристрій, верстат вимірює дозування суміші, управляє процесом роботи всього комплексу обладнання, контролює подачу цементу, що надходить з основного складу. Крім того, в автоматичному режимі безперервно ведеться облік роботи БСУ, а спеціальна програма здійснює бухгалтерські розрахунки споживання.

Розробники бетонозмішувача БСУ-10, що працюють на заводі «ВАСТ-СЕРВІС +» і мають справу з найбільш поширеними поломками даного виду техніки, врахували всі нюанси під час проектування і підібрали оптимальну конфігурацію якісних деталей. Комп’ютеризація та впровадження передових технологій в процес виготовлення бетоносмесі дозволять вам значно збільшити продуктивність товару на годину, знизити собівартість продукції на виході і підвищити рентабельність бізнесу.

Для обслуговування технологічного процесу необхідно задіяння всього двох співробітників (оператора та водія фронтального навантажувача). БСУ може працювати в автономному режимі тривалий період часу. Це дозволяє знизити задіяння робочої сили і вивільнити ресурс для інших цілей.

Переваги бетонозмішувача БСУ-10

Ми виготовляємо на замовлення за технічним завданням клієнта бетономішалки будь-якої конфігурації і комплектації. Прагнучи виконати всі ваші побажання і переваги, наші інженери сконструюють для вас оптимальний технічний склад, що володіє найкращими показниками якості. Особливостями БСУ є те, що він мобільний, швидко монтується і легко вводиться в експлуатацію, простий у використанні. Зношені або пошкоджені деталі можна без праці відремонтувати або замінити. Техніка відмінно поєднується з будь-яким наявним обладнанням.

За бажанням замовника можна оснастити Приоб’єктний бетонозмішувальну установку бункерами, а також ковшового наповнювачами для будівельних витратних матеріалів. Крім автоматичного режиму існує також і звичайний – керований оператором. На нього можна перейти в будь-який час без втрати темпу роботи.

Замовити будь-який агрегат у нас можна за найнижчою ціною в Україні. За більш детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, до менеджера по одному з вказаних номерів телефону.

У нас ви також можете придбати вибропресс, прес-форми, колуни, транспортери, штабель-накопичувачі. Пропонуємо співпрацю на вигідних умовах дрібним і великим закордонним підприємцям.

Інші вироби

Вiбропрес VPS-400

Вібропрес VPS 400

Вібропрес ПС 150