Бетонозмішувачі для тротуарної плитки

Бетонозмішувачі для виробництва тротуарної плитки

Складно уявити собі роботу підприємства, яке спеціалізується на виробництві тротуарної плитки або будь-якої іншої дрібноштучної продукції з бетону без бетономішалки. Бетономішалка потрібна всім, хто пов’язаний з будівельними роботами, або якщо потрібно виготовити суміш, у складі якої присутній бетон. Якщо ви тільки плануєте налагодити власний прибутковий бізнес або бажаєте оновити технічну базу успішно працюючого підприємства, зверніть увагу на пропозицію купити бетономішалку нашого виробництва. Ви отримаєте першокласне обладнання європейської якості, виготовлене в Україні, за розумною ціною.

Де купити бетономішалку?

На ринку України представлена ​​маса різних БЗУ, які відрізняються один від одного не тільки вартістю, але і показниками продуктивності. Тому вам необхідно заздалегідь визначитися які обсяги готової продукції ви бажаєте отримувати. Дане оснащення підбирають відповідно до обсягів суміші, які їй доведеться перемішувати за одну зміну. При бажанні купити бетонозмішувач, варто враховувати наступні нюанси: функціональність репутацію виробника вартість/якість мотор-редуктора товщина металу наявність «броні». Грамотний підхід до вибору конкретної моделі дозволить вам знизити витрати робочого часу, витрати на оплату електроенергії та кількість необхідних матеріалів.

Цементозмішувачі

Цементозмішувач – це машина для приготування будівельних розчинів, що застосовуються при штукатурних і кладівних роботах. Змішувальним органом машини служить барабан з обертовим валом, на якому закріплені гвинтові лопаті, перемішують пісок, в’яжучий матеріал і воду. У цементозмішувачі виготовляють тільки розчин, і цей пристрій не призначається для приготування бетону.

Купити бетономішалки і бетонозмішувачі від виробника

Бетономішалка примусового (роторного) типу є найпоширенішим устаткуванням, вживаним для виготовлення будівельних розчинів. Це пристрій з валами, розташованими горизонтально, і корпусами у вигляді циліндрів.

До основних елементів конструкції відносяться:

  • нерухома чаша з шиберним затвором і педалями для стропування;
  • активатор примусового типу;
  • привід від редуктора.

Велика частина моделей працює по циклах: завантаження, замішування та вивантаження. В першу чергу завантажуються всі необхідні компоненти. Це може бути гравій, цемент, пісок, щебінь та мінеральні добавки. На наступному етапі додається вода. Далі відбувається змішування, після якого готова суміш через шиберний затвор вивантажується в заздалегідь підготовлену ємність. Перемішування компонентів відбувається завдяки спеціальним лопатям, які обертаються на великій швидкості. Висота і ширина лопатей може регулюватися. Для більш інтенсивного замішування на них одягаються гумові скріпки. В цілому, конструкція лопатей залежить від типу змішувальної суміші. Для приготування вогнетривких розчинів використовуються спеціальні гребні лопатки. Для змішування рідких матеріалів (цементний моноблок) застосовуються лопатки-вилки з постійним приводом. Моделі примусових типів можна призначати і для створення абразивних сумішей. Для цього, обладнання оснащується спеціальним басейном, який покритий зносостійкою замінною обкладкою.

Агрегати підприємства «VAST» мають такі переваги:

  • довгий термін служби. При використанні захисних насадок на лопаті, період експлуатації пристрою можна значно продовжити;
  • значна економія при обслуговуванні установки;
  • економія розчину (інші види можуть допускати витікання);
  • безпека у використанні;
  • працездатність системи в будь-яких умовах;
  • гарна якість змішування різноструктурних матеріалів;
  • відсутність «мертвих» зон.

Роторний бетонозмішувач має високу ефективність. Він здатний змішувати великорозмірний гравій та щебінь (близько 40мм). Установка чудово справляється з жорсткими сумішами. При замішуванні всі хімічні пігменти і добавки рівномірно розподіляються по всьому об’єму суміші.

Наше обладнання виробляється з урахуванням всіх побажань щодо його комплектації. Завдяки широкому асортименту продукції, що випускається, ми займаємо провідну позицію в сфері виробництва будівельного устаткування. Наша компанія пропонує придбати якісну продукцію за відносно невеликою ціною.

Для замовлення нашого обладнання телефонуйте нашим менеджерам за вказаними на сайті номерами.